DTML logo

Наша місія є надання можливості для дітей в усьому світі створити основу своє майбутнє, беручи участь у вільний освітньої діяльності з кваліфікованими добровольців наставниками онлайн.

Distance Teaching and Mobile Learning

Там бракує хронічних вчитель в країнах, що розвиваються. Найбільша проблема полягає в країнах на південь від Сахари Африці та Латинській Америці.

За оцінками представлена у на вчителів та якості освіти ЮНЕСКО регіонах повинні підняти її нинішнього населення вчитель на 68% для задоволення поточних потреб.

Країн, які потребують найбільш вчителі також в даний час є найменш кваліфікованих вчителів. Справді, у багатьох країнах, батьків беруть на себе роль вчителя.

Як відстань викладання мобільного навчання робіт

Наше бачення полягає використовувати технології для надання доступу до безкоштовних Навчально-допоміжний до кожної дитини в усьому світі. Ми побудували онлайн-портал, де перевірені і надійні добровольців може з'єднатися з і наставник студентів через он-лайн медіа. Такі зобов'язання допоможе ділитися знаннями, поширення майстерність і розпалити цікавість у дітей по всьому світу.

Help to support our platform >>
Help to support our platform >>

Волонтер наставництва

Ми знаємо, що знання та освіта основи економічних можливостей. Давати дітям доступ до базової освіти з раннього віку має вирішальне значення для успіху будь-якої країни. Ми вважаємо, що найбільший вплив можуть бути зроблені за рахунок збільшення шкільних заходах з добровольців наставництва. Ми співпрацюємо з навчальних закладів у країнах, що розвиваються важелі існуючих об'єктів і обладнання, щоб забезпечити студентів з нашими освітню платформу і поєднати їх з наставниками сприятливою, академічних.

Читати далі...
Mentor Volunteers

Самонавчання 24/7

Дистанційне навчання і мобільного навчання забезпечує різноманітні можливості самостійного навчання. Ми співпрацюємо з контент-провайдером дистанційного навчання навчання доставити багатий, інтерактивних змісту освіти для студентів.

Спробуйте наші бот викладач англійської мови.
Image of edubot
Support our schools

Підтримайте наші школи

Наш партнер школах та навчальних закладів часто не вистачає необхідне обладнання використовувати DTML платформа. У таких випадках DTML поставок і озброює шкіл з комп'ютерів, веб-камери, Інтернет маршрутизатори та іншого обладнання, буде використовуватися для всіх школи освітньої діяльності, включаючи, але не обмежуючись цим, за допомогою платформи DTML.

жертвувати

This contribution means an immediate solution to the unsustainable lack in the institution, and students now can better leverage information technology to improve their skills and knowledge.

JOSE CARABALLO, PRINCIPAL OF
HIGH SCHOOL LICEO LIBERTADOR MERIDA

Thank you so much for your dedication to making the education of every child a reality. We also want to pass our special thanks for the Laptop Computers which are going to be beneficial to the students as they start the Mobile Distance Learning.

ROBINAH LUBWAMA,
DIRECTOR, ALPHA AND OMEGA CHILDREN'S MINISTRY

ОСТАННI ПРОЕКТИ

  • uganda-and-ethiopia
  • distance-teaching-and-mobile-learning-creates-philanthropic-programs
  • Venezuella Project
  • Venezuella Project
  • News room
  • News room
© Distance Teaching and Mobile Learning 2016 - 2018